• Profile

  [English below]

   

  Přijďte na promítání prvního filmu o cirkulární ekonomice - Cloosing the loop a následnou diskuzi s experty na danou problematiku v ČR. Promítání pořádá v rámci série BUZZ TALKS Institut Cirkulární Ekonomiky ve spolupráci s Circular Economy Club - CEC.

   

  Vstup na film a diskuzi je zdarma.
  Na akci je nutné se zaregistrovat zde: https://bit.ly/2Sqb0tD

  Film je v angličtině s anglickými titulky.

   

  Closing The Loop / UK, 2018, 95 min
  Closing The Loop je první celovečerní dokument o cirkulární ekonomice, kterým provádí odborníci na globální udržitelnost Prof. Dr. Wayne Visser a Ehlers Sheldon. Dokument představuje inovativní příklady ze světa cirkulární ekonomiky, která zásadně mění náš stávající systém zacházení se zdroji. Dnes se totiž z pracně vytěžených surovin vytváří produkty s nízkou životností, jen aby skončily na skládce nebo ve spalovně. Je cirkulární ekonomika řešením? Přijďte se zapojit do diskuze!

   

  ENG
  Closing The Loop / UK, 2018, 95 min
  Closing The Loop is the world's first feature length documentary on the circular economy, presented by Prof. Dr. Wayne Visser, a global sustainability expert, & Graham Ehlers Sheldon, a two-time Telly Award & Emmy Award winner. Features innovative cases on going from a take-make-waste linear economy to a borrow-use-return zero-waste economy.

   

  Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=_34oRYo7lmU
  Více o filmu na: http://www.closingtheloopfilm.com/

   

  Projekt číslo TL01000317 s názvem „ODPAD ZDROJEM neboli uplatnění nových metod výzkumu pro rozvoj cirkulární ekonomiky v ČR“ je řešen s finanční podporou TA ČR.

   

  About the Circular Economy Club (CEC): CEC is the international network of over 2,600 circular economy professionals and organisations in over 60 countries. CEC is global and open. Anyone can join for free online. The network gathers architects, engineers, business leaders, researchers and makers that are resetting the world standards.

 • More Info
 • Reviews